Menu Zamknij

Dla tych, którzy chcą być szczupli i szczęśliwi ze swojego ciała (kompletny poradnik).

Zapomnij o Wszystkim Co Dotychczas Słyszałeś/Słyszałaś o Odchudzaniu.

Ponieważ Za Chwilę Poznasz Wszystkie Najskuteczniejsze

Tajemnice Aktywnego Odchudzania,

Po Których Dosłownie Każda Następna Chwila Przybliży Cię Do

Wymarzonej Sylwetki Ciała

Zademonstruję Ci ukrywaną tajemnicę odchudzania, która została przetestowana na mnie, jak i wielu moich podopiecznych, tak mężczyzn jak i kobiet, dzięki której nawet najbardziej leniwi zaczęli chudnąć bez większego problemu.

Zdzisław Kasperowicz
Zdzisław Kasperowicz

Drogi Przyjacielu/Przyjaciółko, nazywam się Zdzisław Kasperowicz.

Zajmuję się profesjonalnie pracą z ludźmi, którzy pragną schudnąć i chcą podnosić swoje wyniki sportowe, jako biegacze już od 2000 roku.

W chwili obecnej mam 45 lat i w ciągu tych ostatnich lat spędziłem setki godzin w pracy z ludźmi mających przeróżne problemy. Wszyscy ci, którzy mi zaufali, osiągnęli swoje zamierzone cele i osiągnęli, to czego pragnęli. Dzisiaj są szczęśliwymi ludźmi i potrafią już samodzielnie dbać o swój wygląd i swoją wagę.

Nie mówię tego po to, by Ci zaimponować, tylko po to, abyś wiedział/wiedziała że jestem praktykiem a nie teoretykiem. Cała moja wiedza poparta jest wieloletnim doświadczeniem i badaniami które prowadziłem przez te wszystkie lata pracy z ludźmi.

KUP TERAZ

Lecz Nie Zawsze Tak Było! Tak Więc Jak Się To Zaczęło?

Jeszcze Kiedy chodziłem do szkoły zawodowej, wielokrotnie z kolegami po szkole chodziliśmy palić papierosy, a także często nadużywaliśmy alkohol i próbowaliśmy przeróżnych używek.

Samo odżywianie również nie należało do imponująco zdrowego. Jadałem często szybkie, niezdrowe i tłuste posiłki.

Taki tryb życia prowadziłem przez cały okres trwania szkoły zawodowej. Na domiar złego, w ostatnim roku szkoły, na praktykach, podczas pracy jako ślusarz spawacz, spadła mi na stopę półtonowa stalowa płyta, łamiąc mi ją w trzech miejscach. Z nogą w gipsie chodziłem ponad 4 miesiące, gdzie po zejściu całej opuchlizny i obrzęków gips zrobił się zbyt luźny, co skutkowało nieprawidłowym zrośnięciem się mojej nogi. Po ponownym łamaniu nogi i jej nastawianiu, noga wylądowała w gipsie na kolejne 3 miesiące.

Sytuacja ta sprawiła, że praktycznie przestałem wykonywać jakikolwiek wysiłek fizyczny. Z braku zajęcia oraz możliwości normalnego poruszania się, większość czasu siedziałem w domu i objadałem się, co sprawiało, że zacząłem w szybkim tempie przybierać na wadze.

Po zakończeniu leczenia i ukończeniu szkoły podjąłem się pracy zawodowej jako ślusarz spawacz w prywatnej firmie, gdzie pracowałem po 10 – 12 godzin dziennie w szkodliwych warunkach. Po pracy zawsze byłem tak „padnięty”, że na nic nie miałem siły ani ochoty. Jedynie w każdy weekend szliśmy imprezować „do upadłego”.

Bardzo szybko okazało się również, że robię się coraz to słabszy, okrąglejszy, zaniedbany i mniej atrakcyjny. Nie dbałem o siebie w ogóle. Traciłem stopniowo znajomych, przyjaciół i praktycznie nie widziałem żadnego rozwiązania, które pozwoliłoby przerwać ten stan rzeczy.

Po pewnym czasie, zacząłem miewać coraz to częstsze i silniejsze ukłucia i bóle serca. Zaczęło robić się naprawdę nieciekawie. Szybko okazało się, że mam poważną arytmię serca, która skutkowała niedomykaniem się lewej zastawki dwudzielnej serca.

Sytuacja Wtedy W Jakiej Się Znajdowałem,

Wydawała Mi Się Patowa I Niemożliwa Do Uratowania

Wtedy jeszcze byłem szczerze przekonany, że każdy człowiek ma swoje przeznaczenie i skazany jest na swój los. Uważałem, że nie wszyscy mają szczęście. Sądziłem, iż ja właśnie go nie posiadam.

Sądziłem również, że już do końca życia będę się męczył z tą nadwagą i chorobą serca. Czułem się bardzo źle i byłem z tego powodu nieszczęśliwy.

Non stop musiałem kupować nowe ciuchy, gdyż w te co posiadałem to się już nie mieściłem. Z zazdrością patrzyłem na innych, którzy byli szczupli, zdrowi i uprawiali jakieś dyscypliny sportowe. Tym bardziej że od dziecka zawsze byłem wychowany do sportu, przez mojego ojca.

Taki stan rzeczy trwał przez jakieś dwa lata. Szczerze mówiąc nie miałem w ogóle życia prywatnego i z nikim się nie spotykałem. Mój świat kręcił się tylko wokół mojej pracy i snu, po jej zakończeniu. Nie widziałem innej możliwości jak tylko trwać w takim życiu, pracując i upijając się w weekendy.

Właśnie Wtedy Nastąpił Przełom W Moim Życiu!

Pewnego dnia los chciał, abym dowiedział się, że to nie jest przypadek losu, że jedni są szczupli i zdrowi, a drudzy nie cieszą się tym przywilejem. Pomijając oczywiście choroby, które nie są zależne od nas samych. W większości przypadków jest to zestaw niezwykle ważnych umiejętności, które powinien posiadać każdy człowiek.

Postanowiłem na przekór wszystkim i wszystkiemu zmienić swoje życie. Powiedziałem sobie, że los nie będzie rządził moim życiem. Wbrew zaleceniom lekarza, pomimo zmęczenia pracą zawodową, wystartowałem w półmaratonie, który organizowany był w mojej rodzinnej miejscowości. Dystans 21 km pokonałem częściowo biegnąc, a częściowo maszerując, ale ostatecznie udało mi się go ukończyć. Oczywiście przez kolejne dwa tygodnie nie mogłem ruszyć się z łóżka.

Był to pierwszy krok do przełamania się i podjęcia próby dokonania zmiany w moim monotonnym życiu. Po ustąpieniu „zakwasów” i bólu mięśniowego, zacząłem biegać systematycznie, pomimo zmęczenia po pracy. W weekendy już nie wychodziłem na alkoholowe libacje, lecz na spacery do lasu, jeździłem na rowerze lub uczęszczałem na zawody sportowe.

W międzyczasie okazało się, że moja nadwaga szybko spadła, a problemy z sercem niespodziewanie znikły. Byłem tym faktem bardzo zaskoczony, nie ukrywając przy tym swej radości. Wtedy uświadomiłem sobie, że tak naprawdę, to my sami jesteśmy odpowiedzialni za swój los i życie. To właśnie my tworzymy własny scenariusz i tylko od nas zależy, jak przeżyjemy swój czas, który został nam dany.

Dziś jeżdżę na nartach, pływam, wędruję i biegam po górach, startuję na zawodach biegowych, choć obecnie już tylko amatorsko. Uczestniczę również w biegach na orientację, od czasu do czasu gram w siatkówkę, tenisa stołowego, jeżdżę na rowerze, ćwiczę gimnastykę, a także strzelam z broni krótkiej i długiej. Próbowałem również swoich sił w zajęciach Taekwondo (sztukach walki).

Teraz jestem zdrowy, szczupły, sprawny fizycznie i przede wszystkim szczęśliwy. Ty również możesz tego dokonać, musisz tylko w to uwierzyć i jeśli skorzystasz z mojego poradnika, to zmienisz swoje życie na lepsze już na zawsze.

Niestety ……. Większość Ludzi Nigdy Nie Będzie W Stanie Schudnąć! Dlaczego?

Pomyśl o swoim życiu jak o matrixie. Jesteś kontrolowany/kontrolowana przez agentów społecznych. To oni kontrolują Twoje myśli i Twoje życie.

Kim są agenci?

To Twoje wszystkie wewnętrzne myśli i przekonania. Również należą do nich Twoi rodzice, znajomi, przyjaciele, a także wszyscy inni ludzie.

Ile razy słyszałeś/słyszałaś, „wcale tak źle nie wyglądasz, super wyglądasz, ładnie Ci w tych ciuchach,  nie jesteś aż tak gruby/gruba, nie odchudzaj się, bo będziesz wyglądać jak wieszak, nie musisz się odchudzać, przecież dobrze wyglądasz” itp.

Lub sam/sama wynajdujesz sobie wymówki typu: „chciał bym/chciała bym schudnąć, ale nie dam rady tego zrobić, może zacznę się odchudzać od jutra, może za miesiąc a może na wiosnę, kiedy zrobi się cieplej”.

Bądź ile już metod próbowałeś/próbowałaś typu: „diety cud, czy jakieś inne chore diety, tabletki, herbatki, czy śmieszne plastry odchudzające”, które i tak nie działały. Natomiast skutecznie zadziałały reklamy o nich wszystkich, które mówiły jak w łatwy i nie wymagający sposób można szybko schudnąć, praktycznie nic nie robiąc.

Ludzie nie są mili! Oni zawsze mówią że świetnie wyglądasz, choć wcale tak nie myślą. Wystarczy popatrzeć na wszystkie komentarze pod zdjęciami np. na Facebooku. Ludzie nie są szczerzy. Oni się często z Ciebie śmieją. Dla nich jesteś tanią atrakcją. Prawda jest taka, że jeżeli nie przestaniesz słuchać innych, reklam w telewizji, czy własnego głosu w głowie, to zawsze znajdziesz wymówkę, aby nie rozpocząć pracy nad sobą, tak aby schudnąć już na dobre i być szczęśliwym z własnego ciała.

KUP TERAZ

Dlatego Proponuję Ci Istną Rewolucję W Dziedzinie Aktywnego Odchudzania!

Jeśli Chcesz Osiągnąć Sukces

W Odchudzaniu, To Przeczytaj Wszystko Do Końca!

 

Obecnie prowadzę szkołę aktywnego odchudzania, jestem indywidualnym trenerem biegaczy wyczynowych oraz amatorów. Prowadzę odrębną, małą grupę sportowców seniorów. Prowadzę własną szkołę odchudzania, wciąż rozwijając swoje doświadczenia po to, aby pomagać innym zmieniać swoje życie na lepsze.

W tym celu napisałem kompletny poradnik, który zawiera całą moją wiedzę i doświadczenie w dziedzinie aktywnego odchudzania. Starałem się napisać dosłownie wszystko, to co jest potrzebne do pracy nad sobą w odchudzaniu.

Wiem jak to jest trudno skutecznie schudnąć, kiedy nie wiesz jak właściwie masz to zrobić. Co tak naprawdę działa na nasz organizm a co nie, i jak ustrzec się tego niechcianego efektu jo – jo.

Ile razy już próbowałeś/próbowałaś bezskutecznie się odchudzać, stosowałeś/stosowałaś już chyba praktycznie wszystkiego. A i tak powracałeś/powracałaś do poprzedniej wagi.

Skąd Możesz Wiedzieć, Czy Ten Poradnik Jest Właśnie Dla Ciebie? Uwaga!

Czy Masz Jakiekolwiek Objawy Z Tej Listy? Tylko Bądź Szczery/a Ze Sobą!

 1. Widziałaś na wystawie w sklepie super ciuch. Jednak po wejściu do niego okazało się, że największy rozmiar i tak na Ciebie nie pasuje. Gdyż się w nie, nie zmieścisz?
 2. W domu praktycznie, żadne ciuchy już na Ciebie nie pasują?
 3. Kiedy schylasz się, chcąc zawiązać sznurowadła, stwierdzasz że jest to już prawie nie możliwe, gdyż brzuch Ci to uniemożliwia.
 4. Latem nad jeziorem, czy to na basenie, kiedy chcesz się rozebrać masz obawy, czy ktoś nie będzie się naśmiewał z Twojego wyglądu?
 5. Celolit na pośladkach powiększa się w zastraszającym tempie?
 6. Obtarcie na udach i w intymnych miejscach stają się coraz to bardziej uciążliwe?
 7. Maż poważne problemy podczas wchodzenia po schodach, czy w podbiegnięciu na przystanek autobusowy, czy tramwajowy?
 8. Masz ogromne problemy z zasypianiem, wiercisz się nieustannie i masz uczucie duchoty leżąc w łóżku?
 9. Nie możesz się powstrzymać przed podjadaniem w nocy?
 10. Nie możesz pozwolić sobie na jedzenie ulubionych przysmaków, w obawie przed przytyciem?
 11. Wszyscy znajomi i rodzina dokucza Ci z tego powodu że masz nadwagę, bądź zapewniają Cię że wyglądasz super, kiedy Ty sam wiesz jak jest naprawdę?
 12. Czy robisz się coraz to słabszy, bardziej zmęczony i zniechęcony do życia?
 13. Brakuje Ci energii i nie masz na nic ochoty?
 14. Zaczynasz mieć, bądź masz już od dawna problemy z sercem, żylakami, niedociśnieniem, czy nadciśnieniem? A może masz cukrzycę lub jakieś inne choroby cywilizacyjne?
 15. Odchudzałeś/odchudzałaś się już stosując diety cud, po której nastąpiły komplikacje zdrowotne, a po ich zakończeniu z powrotem wróciłeś/wróciłaś do poprzedniej wagi z nawiązką?
 16. Żadne tabletki, plastry, czy herbatki, tak naprawdę nie pomogły Ci, tylko rozstroiły Twój metabolizm?
 17. Masz problem z wytrwałością podczas stosowania jakiejkolwiek diety, gdyż w pewnym momencie, nie wytrzymujesz takiej głodówki, będąc strasznie głodnym?
 18. Patrząc w lustro Masz obrzydzenie do własnego ciała, i nienawidzisz za to siebie?
 19. Z zazdrością patrzysz na innych, jak oni dobrze wyglądają, mogą jeść to na co maja ochotę i wyglądają dobrze?
 20. Z zazdrością patrzysz na innych, jak spełniają swoje marzenia, realizują się w życiu, mają wiele przyjaciół i cieszą się życiem?

Odpowiedz sobie szczerze, czy Masz któreś z tych wymienionych powyżej objawy, czy dolegliwości? Czy któreś do Ciebie pasują? Jeśli tak to ten poradnik jest właśnie dla Ciebie!

Na te i wiele innych problemów znajdziesz dla siebie odpowiedzi, i wskazówki jak im zaradzić w mojej książce. Opisałem w niej praktycznie wszystko, co jest potrzebne do prawidłowego odchudzania się, tak aby efekty były trwałe, zdrowe, bez skutków ubocznych i przynosiły nam poczucie szczęścia i radości z własnego ciała. Takich informacji nie znajdziesz nigdzie indziej, gdyż nikt o nich nie pisze. Tak naprawdę to nie wiele osób zna te metody, choć są bardzo proste.

Poza tym, nikt nie ma w interesie ujawniać tych metod, ponieważ gdyby wszyscy ludzie znali te tajemnice, to upadły by firmy farmaceutyczne, oraz wiele branż produkujących wszelkie suplementy diet, herbatki i inne środki ułatwiające zwiększenie przemiany materii.

KUP TERAZ

A Oto Niektóre Zalety, Które Znajdziesz W Moim Niewiarygodnym Poradniku!

Książka - Tajemnice Aktywnego Odchudzania

Większość osób, pisze poradniki tylko o motywacji, inni zajmują się tylko samymi dietami, jeszcze inni piszą plany treningowe, ale i tak żaden z nich nie obejmuje swoimi poradnikami całego problemu, z jakimi się stykacie podczas odchudzania.

A więc czego się dowiesz z tego poradnika?

 • Jak zmienić sposób myślenia? Tutaj dowiesz się, co tak naprawdę sprawia że nie możesz się odpowiednio zmotywować do pracy nad sobą. Pokażę Ci jak nasze negatywne myślenie, sprawia że zamykamy się w swoim świecie, który tak naprawdę nam przeszkadza, a mim to brakuje nam odwagi, by zmienić coś w naszym życiu. Dlaczego strach przed nieznanym, jest tak silnym bodźcem, który nas paraliżuje i jak się go pozbyć.
 • Jak ustalić swój cel i plan działania? Wyjaśnię Ci tutaj dokładnie, krok po kroku, jak należy się odpowiednio zmotywować do odchudzania, po to aby było to banalnie proste i przyjemne. Dowiesz się tutaj, jak określić swój główny cel do którego należy dążyć i jak zaplanować swoją drogę do szczęścia i zgrabnej sylwetki.
 • Jak funkcjonuje nasz organizm? Opisałem tutaj najważniejsze procesy funkcjonowania naszego organizmu, z którym się z całą pewnością zetkniesz pracując nad sobą i wykonując jakiekolwiek treningi odchudzające. Powinieneś o nich wiedzieć, po to aby wiedzieć czego możesz się spodziewać, a co jest prawidłowe, a czego ustrzec, by nie nabawić się jakichś urazów czy zniechęcenia.
 • Jak dużą Masz nadwagę? Wyjaśniłem i podzieliłem na poszczególne elementy wagę ludzkiego organizmu. Umożliwi Ci to określić się w odpowiednim przedziale wagowym. Dzięki temu będziesz mieć obraz w jakiej sytuacji się znajdujesz, co umożliwi Ci to dobranie odpowiednich środków treningowych w pracy z odchudzaniem.
 • Jak się skutecznie odchudzać? Przedstawiłem Ci różne możliwości i sposoby aktywnego odchudzania, względem indywidualnych zainteresowań. Przedstawiłem bardzo dokładnie i szczegółowo cały zakres wszelkich ćwiczeń, które są niezbędne do prawidłowego odchudzania. Wszystkie te ćwiczenia są pokazane na fotografiach i szczegółowych opisach, tak aby mogło je zrozumieć nawet małe dziecko.
 • Jakie wykonywać treningi odchudzające? Bardzo dokładnie rozpisałem Ci kilka treningów odchudzających, począwszy od osób początkujących, którzy nigdy nie mieli do czynienia z jakąkolwiek pracą fizyczną, po tych którzy potrafią już wykonać bardzo dużo. Cały proces odchudzania rozpisałem na cały rok kalendarzowy. Sam będziesz miał możliwość określić na jakim poziomie się znajdujesz i z którego momentu możesz wystartować.
 • Jak się odżywiać? Bardzo dokładnie opisałem, dlaczego nie należy stosować się do żadnych diet i dlaczego są one tak szkodliwe. Przedstawiłem tutaj właściwy sposób zmiany stylu odżywiania, tak aby dawał nam on mnóstwo energii i wigoru do codziennych czynności życiowych i wykonywanych treningów odchudzających. Pokazałem co i kiedy należy jeść i pić, aby być zdrowym i zadowolonym z własnego ciała. Wyjaśniłem jak dostosować swój plan żywienia do wykonywanych wszelkich treningów i pracy zawodowej.
 • Jak zaplanować swój jadłospis? Tutaj bardzo szczegółowo rozpisałem Ci jadłospis na 20 dni, składający się z trzech podstawowych posiłków. Jadłospis ten przeznaczony jest raczej dla osób którzy wolą się odchudzać poprzez odżywianie bez wykonywania ćwiczeń fizycznych.

Jestem Tak Bardzo Przekonany O Jakości I Poziomie Tych Porad, Że…

Daję Ci 30 Dniową GWARANCJĘ Natychmiastowego Zwrotu Pieniędzy jeżeli COKOLWIEK Cię Nie Usatysfakcjonuje.

satysfakcja gwarantowana

Książka Objęta Jest 30 Dniową Gwarancją Satysfakcji 

Jeżeli Nie Będziesz Zadowolony/Zadowolona Bądź Stwierdzisz Że Metody Te Nie Są Dla Ciebie Otrzymasz Całkowity Zwrot Inwestycji

( Bez Podawania Powodów ) 

NIC NIE RYZYKUJESZ ! 

Pewnie zastanawiasz się dlaczego ryzykuję? Ponieważ jestem przekonany, że podręcznik spełni Twoje oczekiwania.

Ile Jest Warta Dla Ciebie Ta Wiedza?

Jeżeli jesteś teraz otyły/otyła, lub masz dużą nadwagę, z którą próbujesz walczyć bezskutecznie już od dawna. To pomyśl sobie, ile warte dla Ciebie jest zdobycie wymarzonej wagi ciała, oraz sylwetki, o której marzysz od zawsze? Ile może być warta wiedza, która potrafi Cię do tego doprowadzić i utrzymać taką sylwetkę już na zawsze? Ile będzie dla Ciebie warte wyrobienie w sobie odpowiednich umiejętności samozaparcia i nawyków prowadzenia zdrowego trybu życia, bez wielkich wyrzeczeń, a które po prostu pozwolą Ci świetnie wyglądać i się tym cieszyć? Ile będzie warte znalezienie tego złotego środka, który pozwoli Ci być szczęśliwym z samego siebie i własnego ciała?

Tak więc nie ma na co czekać. Jeśli chcesz nauczyć się, jak skutecznie i już na zawsze się odchudzać, to właśnie teraz nadarza Ci się dobra okazja. Nie przepuść jej. Kliknij przycisk „Dodaj do koszyka” a już za chwilę będziesz mógł/mogła zacząć poznawać tajemnice aktywnego odchudzania.

Na wartość książki składają się takie czynniki jak:

 1. Wartość wiedzy z pierwszego rozdziału wynosi 39 zł. Wszelkie poradniki zajmujące się motywacją i zmianą sposobów myślenia, które ułatwiają nasze życie są sprzedawane w podobnej cenie.
 2. Wartość wiedzy z drugiego rozdziału wynosi 30 zł. Wszelkie książki zajmujące się budową i funkcjonowaniem naszego organizmu, kosztują właśnie w tej cenie. A przynajmniej od tej ceny się rozpoczynają. Tyle że wiedza w nich jest napisana językiem naukowym, co dla wielu z was nie była by zrozumiała.
 3. Wartość wiedzy z trzeciego rozdziału wynosi od 40 zł do 100 zł. Cała ta wiedza zawiera bardzo dokładne i konkretne informacje związane ze sposobami odchudzania. Za taką wiedzę niektórzy płacą bardzo duże pieniądze, zwłaszcza za rozpisanie szczegółowych planów treningowych. A w rozdziale tym znajduje się również mini atlas ćwiczeń warty przynajmniej 20 zł.
 4. Wartość wiedzy z czwartego rozdziału wynosi 30 zł. Wszelkie poradniki zajmujące się dietetyką właśnie tyle kosztują. A w rozdziale tym znajduje się również 20 dniowy jadłospis rozpisany szczegółowo, zawierający 3 podstawowe posiłki dziennie o wartości przynajmniej 150 zł.

Razem cała ta wiedza warta jest około 320 zł.

Ty możesz ją mieć tylko za jedyne  29 zł za ebook PDF

Oto dowód na skuteczność mojego poradnika!

Opinie osób, które już ją przeczytały.

Dawid z Goleniowa

„Poradnik…” Zdzisława Kasperowicza to książka, jakiej jeszcze na polskim rynku nie było. Spośród innych pozycji, które poruszają tematykę odchudzania, wyróżnia ją kompleksowość. O ile inne książki o odchudzaniu koncentrują się tylko na diecie lub tylko na ćwiczeniach o tyle niniejszy poradnik nie zapomina o żadnym aspekcie ważnym by zostać szczupłą osobą. Autor szczególną wagę przywiązuje do motywacji. I słusznie. Bez motywacji nie ma szans by wytrzymać w diecie i by kontynuować trening fizyczny. W sposób przystępny, bez naukowego słownictwa opisuje też zagadnienia dotyczące fizjologii ludzkiego ciała. Kolejne ważne działy opisują kluczowe dla odchudzania: dietę i ćwiczenia fizyczne. Przejrzyste fotografie sprawią, że każdy bez problemu wykona kolejne ćwiczenia. Książkę uzupełniają uniwersalne plany treningowe oraz przykładowe diety (pyszne). Gorąco polecam!

 

Paweł ze Słupska

Książkę „ Tajemnice aktywnego odchudzania” po osobistym  przeczytaniu polecam każdemu kto chce popracować nad swoją kondycją a także dla osób chcących zgubić troszeczkę z wagi. Jest to bardzo wciągająca lektura dająca dużo do myślenia. Ja osobiście przeczytałem ją ( 190 stron) w 2 popołudnia. Autor zamieścił w niej konkretne porady i wskazówki podparte doświadczeniem i faktami, a nie fikcją jaką bardzo często doświadczamy od wielu pseudo fachowców. Stosując się do porad zawartych w książce w ciągu miesiąca znacznie udało mi się poprawić swoją kondycję fizyczną , i samopoczucie. Oczywiście do tych konkretnych, dobrych porad trzeba dorzucić swoje zaangażowanie  i samozaparcie, ale jak to zrobić opisuje autor Zdzisław KASPEROWICZ świetnie w I rozdziale swojej książki, którą szczerze jeszcze raz polecam.

 

 

Marcin ze Szczecina

Tajemnice Aktywnego odchudzania jest to wyjątkowa  książka, która została stworzona z głębi serca, aby zainspirować  Ciebie do aktywności i wiary w swoje możliwości .
Znajdziesz w niej porady doświadczonego sportowca i trenera, który po mimo przeciwności losu zapragnął podzielić się Swoją wiedzą , programy w niej  zawarte możesz zrealizować wraz ze swoimi bliskimi .
Innowacyjne rozwiązania zawarte w książce skierowane są do Ciebie po to abyś mógł osiągnąć Sukces !
Szczegółowo rozpisane programy treningowe pomogą Ci zaplanować swój trening i umiejętnie wprowadzić  go w życie .
Po przeczytaniu tej książki spojrzysz inaczej na Swoje życie, uwierzysz że zmiany są  możliwe.

KUP TERAZ

Otrzymaj Poradnik I Zacznij Żyć na 100%. Jeszcze Dziś!

KUP TERAZ

Ps. Masz wybór, albo skorzystasz, ze sprawdzonych rad i będziesz cieszyć się z własnego ciała, albo wciąż będziesz marzyć o dobrym wyglądzie. Twój wybór. Ja oferuję Ci rewelacyjne rozwiązanie.

Pozdrawiam

Zdzisław Kasperowicz

SPIS TREŚCI

ZAMIAST WSTĘPU …………………………………… 4

I. TAJEMNICE MOTYWACJI ……………………………. 10

• POTĘGA NASZYCH MYŚLI ……………………………. 10
• PROSTO DO CELU …………………………………. 12
• SIŁA NASZYCH PRZEKONAŃ ………………………….. 13
• STRACH NASZYM NAJWIĘKSZYM WROGIEM ………………… 17
• ZASKAKUJĄCE ĆWICZENIA, KTÓRE ODMIENIĄ TWOJE ŻYCIE ….. 21
• CEL GŁÓWNĄ DROGĄ DO SUKCESU ……………………… 24
• WYBÓR DROGI KTÓRĄ PODĄŻAMY ………………………. 30
• USTAL PLAN DZIAŁANIA ……………………………. 31
• PODSUMOWANIE ROZDZIAŁU ………………………….. 36

II. ORGANIZM CZŁOWIEKA I JEGO FUNKCJONOWANIE ………… 38

• WSTĘP DO TEORII ………………………………… 38
• AKTYWNY TRYB ŻYCIA LEKARSTWEM NA PROBLEMY ZDROWOTNE … 42
• KLASYFIKACJA WAGI CZŁOWIEKA ……………………… 46
• SPRAWNOŚĆ FIZYCZNA ORGANIZMU …………………….. 51
• NAJTRUDNIEJ ZACZĄĆ, CZYLI BILANS OTWARCIA …………. 54
• TLEN I ENERGIA POTRZEBNA NAM DO DZIAŁANIA …………. 58
• ZBAWIENNY POT ………………………………….. 60
• EFEKT JO – JO ………………………………….. 62

III. AKTYWNE ODCHUDZANIE ………………………….. 64

• WSTĘP DO AKTYWNOŚCI …………………………….. 64
• SPOSOBY NA ODCHUDZANIE ………………………….. 67
• BIEGANIE NAJSKUTECZNIEJSZĄ METODĄ ODCHUDZANIA ……… 72
• GIMNASTYKA UZUPEŁNIAJĄCA ………………………… 75
• WSKAZÓWKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH W ODCHUDZANIU ……….. 106
• STARTUJEMY OD ZERA …………………………….. 110
• TRENINGI DLA POCZĄTKUJĄCYCH …………………….. 116
• METODA OSIĄGANIA GRANICZNEGO MINIMUM …………….. 120
• METODA 3 x 30 x 130 ……………………………. 121
• BIEGI DŁUGIE, CZYLI CEL DO KTÓREGO DĄŻYSZ ………… 123
• SUKCES, JESTEŚ NA WŁAŚCIWEJ DRODZE ………………. 125
• PODSUMOWANIE ROZDZIAŁU …………………………. 128

IV. ODŻYWIANIE I DIETY DLA AKTYWNYCH ………………. 131

• WSTĘP DO ODŻYWIANIA ……………………………. 131
• PROSTE WSKAZÓWKI W PIGÓŁCE ……………………… 135
• NAJCZĘŚCIEJ POPEŁNIANE BŁĘDY W ODŻYWIANIU ………… 140
• PIRAMIDA ZDROWIA ………………………………. 141
• SKŁADNIKI POKARMOWE ……………………………. 147
• WITAMINY I MIKROELEMENTY ……………………….. 150
• CO I JAK JEŚĆ …………………………………. 155
• CO I JAK PIĆ ………………………………….. 158
• DIETA ŚRÓDZIEMNOMORSKA …………………………. 161
• PRAKTYCZNE PRZYKŁADY POSIŁKÓW …………………… 164

ZAKOŃCZENIE …………………………………….. 187

 

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Przebywanie na stronie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.
Jeżeli nie zgadzasz się z jakimkolwiek punktem musisz natychmiast opuścić stronę.
Informacje na stronie mają charakter reklamowy, a nie informacyjny.

Regulamin / Polityka Prywatności

Copyright 2020 Pro DYSTANS Zdzisław Kasperowicz

Wszelkie prawa zastrzeżone.