Menu Zamknij

REFERENCJE

Trenuje u Zdzisława Kasprowicza już ponad 5 lat. Zacząłem od całkowicie podstawowego poziomu, tzw. „początkującego”. Zostałem delikatnie wprowadzony w Trening biegowy, dzięki czemu uniknąłem kontuzji oraz nie zniechęciłem się zbyt ciężkim treningiem. Przejrzyście rozpisane treningi powodowały, że nie miałem nigdy problemu z ich interpretacją. Systematyczne treningi oraz motywacja trenera Zdzisława Kasprowicza powodowały szybki progres wyników. ​
Trener godny polecenia! Jeżeli podchodzi się sumiennie do wykonywania planów treningowych i zaleceń można osiągnąć niezłe wyniki w niedługim czasie. Jeszcze niecałe 3 miesiące temu miałem problem z przebiegnięciem 3 km bez zadyszki, teraz przebiegam 8km bez jakiegoś nadmiernego zmęczenia. No i w dodatku 10 kg zrzuconej wagi w prawie 3 miesiące. Polecam!!!!!
Trenować może każdy… Trenować można wszędzie, ale nie da się samodzielnie wykonać takich treningów jakie planuje i realizuje ze mną mój Trener. Jestem wymagający i dokładnie wiem czego chcę i jakie są moje cele związane z bieganiem. Dla mnie liczy się realizacja planu, efekty oraz osobowość osoby z którą trenuję. Uważam, że nie jest łatwo sprostać moim wymaganiom. Trafiłem do Zdzisława Kasperowicza i to jest to. Pasja z jaką prowadzi treningi jest naprawdę imponująca. ​
Chciałem się z Wami podzielić wrażeniami z trenowania pod okiem trenera Zdzisława Kasperowicza, z którym miałem przyjemność trenować. Zdzisław jest trenerem kompletnym, który „oprócz” rozpisania i przygotowania indywidualnych planów treningowych „szytych na miarę” co jest nie lada sztuką, ma ogromną wiedzę na temat biochemii, fizjologii, żywienia i całej otoczki z tym związanej, którą chętnie się dzieli. Widać u niego pasję w tych zagadnieniach o których może gadać godzinami.
Treningi ze Zdzichem to czysta przyjemność – nawet jeśli ich nieodłącznym elementem jest bardzo intensywny trening siły biegowej, zawsze wiadomo, ze warto ;). Zacząłem ćwiczyć ze Zdzichem kilkanaście miesięcy temu, przede wszystkim by wzmocnić się jako biegacz. Zdzichu z humorem, dyplomacją a przede wszystkim imponującym profesjonalizmem podchodzi do każdego treningu z osobna, nie tracąc przy tym z horyzontu celów, które wyznaczyliśmy sobie na samym początku.
Z bieganiem moja przygoda rozpoczęła się w roku 2000 za namową mojego trenera Kasperowicza. Zaczęło się od zawodów szkolnych i „pogardą” wyniku mojego i innych kolegów przez jednego z trenerów którzy z nami jechali. Naszym opiekunem był wyjątkowo Pan Kasperowicz. Stwierdził że trzeba pokazać że też na co nas stać i tak się zaczęło. Zaczęliśmy na początek od spotkań, bo treningi to jeszcze nie były. Trzy razy w tygodniu i krok po kroku się rozkręcaliśmy.
10 niebezpiecznych błędów biegaczy

Pobierz darmowy prezent i zacznij poprawiać swoje rekordy życiowe

  • Dowiedz się jakie błędy sprawiają, że nie robisz postępów.
  • Zobacz co robisz źle, że często miewasz kontuzje.
  • Sprawdź dlaczego ciężko jest utrzymać swoją motywację na wysokim poziomie.
Email
Imię
Zgadzam się z polityką prywatności
Nie lubię spamu tak samo jak Ty. Twój adres nie zostanie nikomu udostępniony. Nigdy!
(Możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości w każdej chwili)