Menu Zamknij

WRÓĆ DO REFERENCJE

Dawid Nowaczyk ze Szczecina – żołnierz

Trenuje u Zdzisława Kasprowicza już ponad 5 lat. Zacząłem od całkowicie podstawowego poziomu, tzw. „początkującego”. Zostałem delikatnie wprowadzony w Trening biegowy, dzięki czemu uniknąłem kontuzji oraz nie zniechęciłem się zbyt ciężkim treningiem. Przejrzyście rozpisane treningi powodowały, że nie miałem nigdy problemu z ich interpretacją. Systematyczne treningi oraz motywacja trenera Zdzisława Kasprowicza powodowały szybki progres wyników.

Dawid Nowaczyk
Dawid Nowaczyk

Już po połowie roku od pierwszego treningu byłem w stanie zadebiutować na dystansie 10km z czasem 38:12, by miesiąc później poprawić go na 37:10. W chwili obecnej dystans ten biegam w granicy 34 min. Zawsze mogę liczyć na poradę w zakresie żywienia, wprowadzenia dodatkowych ćwiczeń, eliminowania błędów. Dzięki temu mimo 5 lat trenowania, ciągle się rozwijam i poprawiam „życiówki”.

Najciekawsze jest to, że treningi rozpisywane są na odległość, drogą internetową, a konsultowane telefonicznie. Świadczy to o wiedzy i doświadczeniu trenera Zdzisława Kasperowicza. Gorąco polecam trenowanie w jego drużynie.

WRÓĆ DO REFERENCJE